MASMBG58A/TR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBG58A/TR
MASMBG58A/TR
型号
MASMBG58A/TR
描述
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMBG
数据表
MASMBG58A/TR.pdf
交付服务
MASMBG58A/TR
内容 *
    MASMBG58A/TR 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMBG (DO-215AA)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)64.4V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp93.6V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)58V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)6.4A