MASMBG58A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBG58A
MASMBG58A
型号
MASMBG58A
描述
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMBG
数据表
MASMBG58A.pdf
交付服务
MASMBG58A
内容 *
    MASMBG58A 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)64.4V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp93.6V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)58V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)6.4A