MASMBG54CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBG54CA
MASMBG54CA
型号
MASMBG54CA
描述
TVS DIODE 54VWM 87.1VC SMBG
数据表
MASMBG54CA.pdf
交付服务
MASMBG54CA
内容 *
    MASMBG54CA 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMBG (DO-215AA)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)60V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp87.1V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)54V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)6.9A