MASMBG54A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBG54A
MASMBG54A
型号
MASMBG54A
描述
TVS DIODE 54VWM 87.1VC SMBG
数据表
MASMBG54A.pdf
交付服务
MASMBG54A
内容 *
    MASMBG54A 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)60V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp87.1V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)54V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)6.9A