MASMBG40CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBG40CA
MASMBG40CA
型号
MASMBG40CA
描述
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMBG
数据表
MASMBG40CA.pdf
交付服务
MASMBG40CA
内容 *
    MASMBG40CA 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMBG (DO-215AA)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)44.4V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp64.5V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)40V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)9.3A