MASMBG40AE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBG40AE3
MASMBG40AE3
型号
MASMBG40AE3
描述
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMBG
数据表
MASMBG40AE3.pdf
交付服务
MASMBG40AE3
内容 *
    MASMBG40AE3 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)44.4V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp64.5V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)40V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)9.3A