MASMBG30A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBG30A
MASMBG30A
型号
MASMBG30A
描述
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMBG
数据表
MASMBG30A.pdf
交付服务
MASMBG30A
内容 *
    MASMBG30A 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMBG (DO-215AA)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)33.3V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp48.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)30V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)12.4A