MASMBG28CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBG28CA
MASMBG28CA
型号
MASMBG28CA
描述
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMBG
数据表
MASMBG28CA.pdf
交付服务
MASMBG28CA
内容 *
    MASMBG28CA 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMBG (DO-215AA)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)31.1V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp45.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)28V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)13.2A