MASMBG26AE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBG26AE3
MASMBG26AE3
型号
MASMBG26AE3
描述
TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMBG
数据表
MASMBG26AE3.pdf
交付服务
MASMBG26AE3
内容 *
    MASMBG26AE3 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)28.9V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp42.1V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)26V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)14.2A