MASMBG22CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBG22CA
MASMBG22CA
型号
MASMBG22CA
描述
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMBG
数据表
MASMBG22CA.pdf
交付服务
MASMBG22CA
内容 *
    MASMBG22CA 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMBG (DO-215AA)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)24.4V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp35.5V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)22V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)16.9A