MASMBG22A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBG22A
MASMBG22A
型号
MASMBG22A
描述
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMBG
数据表
MASMBG22A.pdf
交付服务
MASMBG22A
内容 *
    MASMBG22A 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)24.4V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp35.5V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)22V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)16.9A