MASMBG17CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBG17CA
MASMBG17CA
型号
MASMBG17CA
描述
TVS DIODE 17VWM 27.6VC SMBG
数据表
MASMBG17CA.pdf
交付服务
MASMBG17CA
内容 *
    MASMBG17CA 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMBG (DO-215AA)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)18.9V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp27.6V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)17V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)21.7A