MASMBG170CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBG170CA
MASMBG170CA
型号
MASMBG170CA
描述
TVS DIODE 170VWM 275VC SMBG
数据表
MASMBG170CA.pdf
交付服务
MASMBG170CA
内容 *
    MASMBG170CA 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMBG (DO-215AA)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)189V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp275V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)170V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)2.2A