MASMBG160A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBG160A
MASMBG160A
型号
MASMBG160A
描述
TVS DIODE 160VWM 259VC SMBG
数据表
MASMBG160A.pdf
交付服务
MASMBG160A
内容 *
    MASMBG160A 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)178V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp259V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)160V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)2.3A