MASMBG15A/TR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBG15A/TR
MASMBG15A/TR
型号
MASMBG15A/TR
描述
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMBG
数据表
MASMBG15A/TR.pdf
交付服务
MASMBG15A/TR
内容 *
    MASMBG15A/TR 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)16.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp24.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)15V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)24A