MASMBG150CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBG150CA
MASMBG150CA
型号
MASMBG150CA
描述
TVS DIODE 150VWM 243VC SMBG
数据表
MASMBG150CA.pdf
交付服务
MASMBG150CA
内容 *
    MASMBG150CA 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMBG (DO-215AA)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)167V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp243V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)150V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)2.5A