MASMBG150A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBG150A
MASMBG150A
型号
MASMBG150A
描述
TVS DIODE 150VWM 243VC SMBG
数据表
MASMBG150A.pdf
交付服务
MASMBG150A
内容 *
    MASMBG150A 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)167V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp243V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)150V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)2.5A