MASMBG130A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBG130A
MASMBG130A
型号
MASMBG130A
描述
TVS DIODE 130VWM 209VC SMBG
数据表
MASMBG130A.pdf
交付服务
MASMBG130A
内容 *
    MASMBG130A 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)144V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp209V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)130V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)2.9A