MASMBG120A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBG120A
MASMBG120A
型号
MASMBG120A
描述
TVS DIODE 120VWM 193VC SMBG
数据表
MASMBG120A.pdf
交付服务
MASMBG120A
内容 *
    MASMBG120A 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)133V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp193V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)120V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)3.1A