MASMBG11AE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBG11AE3
MASMBG11AE3
型号
MASMBG11AE3
描述
TVS DIODE 11VWM 18.2VC SMBG
数据表
MASMBG11AE3.pdf
交付服务
MASMBG11AE3
内容 *
    MASMBG11AE3 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)12.2V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp18.2V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)11V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)33A