MASMBG110A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBG110A
MASMBG110A
型号
MASMBG110A
描述
TVS DIODE 110VWM 177VC SMBG
数据表
MASMBG110A.pdf
交付服务
MASMBG110A
内容 *
    MASMBG110A 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)122V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp177V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)110V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)3.4A