MASMBG10A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBG10A
MASMBG10A
型号
MASMBG10A
描述
TVS DIODE 10VWM 17VC SMBG
数据表
MASMBG10A.pdf
交付服务
MASMBG10A
内容 *
    MASMBG10A 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)11.1V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp17V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)10V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)35.3A