MAPLAD6.5KP48CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MAPLAD6.5KP48CA
MAPLAD6.5KP48CA
型号
MAPLAD6.5KP48CA
描述
TVS DIODE 48VWM 77.4VC MINI-PLAD
数据表
MAPLAD6.5KP48CA.pdf
交付服务
MAPLAD6.5KP48CA
内容 *
    MAPLAD6.5KP48CA 规格
    Package / CaseNonstandard SMD
    Power - Peak Pulse6500W (6.5kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)53.3V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp77.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)48V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)85A