MAPLAD6.5KP30AE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MAPLAD6.5KP30AE3
MAPLAD6.5KP30AE3
型号
MAPLAD6.5KP30AE3
描述
TVS DIODE 30VWM 48.4VC MINI-PLAD
数据表
MAPLAD6.5KP30AE3.pdf
交付服务
MAPLAD6.5KP30AE3
内容 *
    MAPLAD6.5KP30AE3 规格
    Package / CaseNonstandard SMD
    Power - Peak Pulse6500W (6.5kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageMini-PLAD
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)33.3V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp48.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)30V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)135A