MAPLAD6.5KP14CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MAPLAD6.5KP14CA
MAPLAD6.5KP14CA
型号
MAPLAD6.5KP14CA
描述
TVS DIODE 14VWM 23.2VC MINI-PLAD
数据表
MAPLAD6.5KP14CA.pdf
交付服务
MAPLAD6.5KP14CA
内容 *
    MAPLAD6.5KP14CA 规格
    Package / CaseNonstandard SMD
    Power - Peak Pulse6500W (6.5kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageMini-PLAD
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)15.6V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp23.2V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)14V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)280A