MAPLAD6.5KP13AE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MAPLAD6.5KP13AE3
MAPLAD6.5KP13AE3
型号
MAPLAD6.5KP13AE3
描述
TVS DIODE 13VWM 21.5VC MINI-PLAD
数据表
MAPLAD6.5KP13AE3.pdf
交付服务
MAPLAD6.5KP13AE3
内容 *
    MAPLAD6.5KP13AE3 规格
    Package / CaseNonstandard SMD
    Power - Peak Pulse6500W (6.5kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageMini-PLAD
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)14.4V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp21.5V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)13V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)302A