MAPLAD6.5KP11AE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MAPLAD6.5KP11AE3
MAPLAD6.5KP11AE3
型号
MAPLAD6.5KP11AE3
描述
TVS DIODE 11VWM 18.2VC MINI-PLAD
数据表
MAPLAD6.5KP11AE3.pdf
交付服务
MAPLAD6.5KP11AE3
内容 *
    MAPLAD6.5KP11AE3 规格
    Package / CaseNonstandard SMD
    Power - Peak Pulse6500W (6.5kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageMini-PLAD
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)12.2V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp18.2V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)11V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)358A