M5KP85CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
M5KP85CA
M5KP85CA
型号
M5KP85CA
描述
TVS DIODE 85VWM 137VC DO204AR
数据表
M5KP85CA.pdf
交付服务
M5KP85CA
内容 *
    M5KP85CA 规格
    Package / CaseDO-204AR, Axial
    Power - Peak Pulse5000W (5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-204AR
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)94.4V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp137V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)85V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)36A