M5KP100CAE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
M5KP100CAE3
M5KP100CAE3
型号
M5KP100CAE3
描述
TVS DIODE 100VWM 162VC DO204AR
数据表
M5KP100CAE3.pdf
交付服务
M5KP100CAE3
内容 *
    M5KP100CAE3 规格
    Package / CaseDO-204AR, Axial
    Power - Peak Pulse5000W (5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)111V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp162V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)100V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)31A