M1.5KE91A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
M1.5KE91A
M1.5KE91A
型号
M1.5KE91A
描述
TVS DIODE 77.8VWM 125VC CASE-1
数据表
M1.5KE91A.pdf
交付服务
M1.5KE91A
内容 *
    M1.5KE91A 规格
    Package / CaseDO-201AA, DO-27, Axial
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageCASE-1
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)86.5V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp125V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)77.8V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)12A