GG0402126R042P
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
GG0402126R042P
GG0402126R042P
型号
GG0402126R042P
描述
DIODE 12VDC, 0402, 6PF
数据表
GG0402126R042P.pdf
交付服务
GG0402126R042P
内容 *
    GG0402126R042P 规格
    Part StatusActive
    ApplicationsEthernet, HDMI, USB
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / Case0402 (1005 Metric)
    Power - Peak Pulse130W
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device Package0402
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)18V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp22V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)12V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)6A