GG0201052R542P
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
GG0201052R542P
GG0201052R542P
型号
GG0201052R542P
品牌
KYOCERA AVX
描述
DIODE 5VDC, 0201, 2.5PF
数据表
GG0201052R542P.pdf
分类
TVS-二极管
交付服务
GG0201052R542P
内容 *
    GG0201052R542P 规格
    SeriesGiGUARD
    RoHSRoHS
    TypeZener
    Part StatusActive
    ApplicationsEthernet, HDMI, USB
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / Case0201 (0603 Metric)
    Power - Peak Pulse46W
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device Package0201
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)6.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp16V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)5V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)3A