DFLT6V5A-7
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
DFLT6V5A-7
DFLT6V5A-7
型号
DFLT6V5A-7
描述
TVS DIODE 6.5V 11.2V POWERDI 123
数据表
DFLT6V5A-7.pdf
交付服务
DFLT6V5A-7
内容 *
    DFLT6V5A-7 规格
    Package / CasePOWERDI®123
    Power - Peak Pulse225W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)7.22V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp11.2V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)6.5V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)20.1A