DFLT26A-7
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
DFLT26A-7
DFLT26A-7
型号
DFLT26A-7
描述
TVS DIODE 26VWM 42.1VC PWRDI 123
数据表
DFLT26A-7.pdf
交付服务
DFLT26A-7
内容 *
    DFLT26A-7 规格
    Package / CasePOWERDI®123
    Power - Peak Pulse225W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)28.9V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp42.1V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)26V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)5.35A