DFLT15A-7
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
DFLT15A-7
DFLT15A-7
型号
DFLT15A-7
描述
TVS DIODE 15VWM 24.4VC PWRDI 123
数据表
DFLT15A-7.pdf
交付服务
DFLT15A-7
内容 *
    DFLT15A-7 规格
    Package / CasePOWERDI®123
    Power - Peak Pulse225W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)16.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp24.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)15V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)9.22A