D60V0L4B10LP-7
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
D60V0L4B10LP-7
D60V0L4B10LP-7
型号
D60V0L4B10LP-7
品牌
Diodes Incorporated
描述
TVS DIODE 60VWM 125VC U-DFN2510
数据表
D60V0L4B10LP-7.pdf
分类
TVS-二极管
交付服务
D60V0L4B10LP-7
内容 *
    D60V0L4B10LP-7 规格
    Series
    RoHSRoHS
    TypeZener
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / Case10-UFDFN
    Power - Peak Pulse-
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency10pF @ 1MHz
    Supplier Device PackageU-DFN2510-10
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)65V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp125V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)60V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)2A (8/20µs)