AK6E-300C
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
AK6E-300C
AK6E-300C
型号
AK6E-300C
品牌
Eaton - Electronics Division
描述
TVS DIODE 300VWM 470VC AXIAL
数据表
AK6E-300C.pdf
分类
TVS-二极管
交付服务
AK6E-300C
内容 *
    AK6E-300C 规格
    SeriesAK6E
    RoHSRoHS
    TypeZener
    Part StatusActive
    ApplicationsTelecom
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseAxial, Right Angle Bend (24.15mm Center)
    Power - Peak Pulse-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageAxial
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)330V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp470V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)300V