5KP110CAE3/TR13
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
5KP110CAE3/TR13
5KP110CAE3/TR13
型号
5KP110CAE3/TR13
品牌
Microchip Technology
描述
TVS DIODE 110VWM 177VC P600
数据表
5KP110CAE3/TR13.pdf
交付服务
5KP110CAE3/TR13
内容 *
    5KP110CAE3/TR13 规格
    Series
    Package / CaseP600, Axial
    Power - Peak Pulse5000W (5kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 175°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)122V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp177V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)110V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)28.2A