3.0SMC30A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
3.0SMC30A
3.0SMC30A
型号
3.0SMC30A
品牌
Littelfuse Inc.
描述
TVS DIODE 30VWM 62VC DO214AB
数据表
3.0SMC30A.pdf
分类
TVS-二极管
交付服务
3.0SMC30A
内容 *
    3.0SMC30A 规格
    Series3.0SMC
    RoHSRoHS
    TypeZener
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse-
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-214AB (SMCJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)33.3V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp62V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)30V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)420A (8/20µs)