1SMC22AT3G
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
1SMC22AT3G
1SMC22AT3G
型号
1SMC22AT3G
描述
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMC
数据表
1SMC22AT3G.pdf
交付服务
1SMC22AT3G
内容 *
    1SMC22AT3G 规格
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMC
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)24.4V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp35.5V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)22V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)42.2A