1SMC18AT3G
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
1SMC18AT3G
1SMC18AT3G
型号
1SMC18AT3G
描述
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMC
数据表
1SMC18AT3G.pdf
交付服务
1SMC18AT3G
内容 *
    1SMC18AT3G 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)20V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp29.2V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)18V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)51.4A