1SMB58AT3G
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
1SMB58AT3G
1SMB58AT3G
型号
1SMB58AT3G
描述
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMB
数据表
1SMB58AT3G.pdf
交付服务
1SMB58AT3G
内容 *
    1SMB58AT3G 规格
    Package / CaseDO-214AA, SMB
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency310pF @ 1MHz
    Supplier Device PackageSMB
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)64.4V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp93.6V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)58V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)6.4A