1SMB18AT3G
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
1SMB18AT3G
1SMB18AT3G
型号
1SMB18AT3G
描述
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMB
数据表
1SMB18AT3G.pdf
交付服务
1SMB18AT3G
内容 *
    1SMB18AT3G 规格
    Package / CaseDO-214AA, SMB
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency870pF @ 1MHz
    Supplier Device PackageSMB
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)20V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp29.2V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)18V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)20.5A