1SMA30CAT3G
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
1SMA30CAT3G
1SMA30CAT3G
型号
1SMA30CAT3G
品牌
Littelfuse Inc.
描述
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMA
数据表
1SMA30CAT3G.pdf
分类
TVS-二极管
交付服务
1SMA30CAT3G
内容 *
    1SMA30CAT3G 规格
    Series
    RoHSRoHS
    TypeZener
    Part StatusObsolete
    ApplicationsGeneral Purpose
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseDO-214AC, SMA
    Power - Peak Pulse400W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency210pF @ 1MHz
    Supplier Device PackageSMA
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)33.3V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp48.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)30V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)8.3A