1SMA28AT3G
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
1SMA28AT3G
1SMA28AT3G
型号
1SMA28AT3G
描述
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMA
数据表
1SMA28AT3G.pdf
交付服务
1SMA28AT3G
内容 *
    1SMA28AT3G 规格
    Package / CaseDO-214AC, SMA
    Power - Peak Pulse400W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency430pF @ 1MHz
    Supplier Device PackageSMA
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)31.1V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp45.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)28V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)8.8A