1SMA14AT3G
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
1SMA14AT3G
1SMA14AT3G
型号
1SMA14AT3G
描述
TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMA
数据表
1SMA14AT3G.pdf
交付服务
1SMA14AT3G
内容 *
    1SMA14AT3G 规格
    Package / CaseDO-214AC, SMA
    Power - Peak Pulse400W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency800pF @ 1MHz
    Supplier Device PackageSMA
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)15.6V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp23.2V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)14V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)17.2A