1SMA13CAT3G
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
1SMA13CAT3G
1SMA13CAT3G
型号
1SMA13CAT3G
描述
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMA
数据表
1SMA13CAT3G.pdf
交付服务
1SMA13CAT3G
内容 *
    1SMA13CAT3G 规格
    Package / CaseDO-214AC, SMA
    Power - Peak Pulse400W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency455pF @ 1MHz
    Supplier Device PackageSMA
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)14.4V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp21.5V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)13V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)18.6A