1PMT16AT3G
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
1PMT16AT3G
1PMT16AT3G
型号
1PMT16AT3G
描述
TVS DIODE 16VWM 26VC POWERMITE
数据表
1PMT16AT3G.pdf
交付服务
1PMT16AT3G
内容 *
    1PMT16AT3G 规格
    Package / CaseDO-216AA
    Power - Peak Pulse1000W (1kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)17.8V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp26V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)16V