1PMT12AT1G
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
1PMT12AT1G
1PMT12AT1G
型号
1PMT12AT1G
品牌
Littelfuse Inc.
描述
TVS DIODE 12VWM 19.9VC POWERMITE
数据表
1PMT12AT1G.pdf
分类
TVS-二极管
交付服务
1PMT12AT1G
内容 *
    1PMT12AT1G 规格
    Series
    RoHSRoHS
    TypeZener
    Part StatusObsolete
    ApplicationsGeneral Purpose
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseDO-216AA
    Power - Peak Pulse1000W (1kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackagePowermite
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)13.3V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp19.9V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)12V