15KPA36A-B
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
15KPA36A-B
15KPA36A-B
型号
15KPA36A-B
描述
TVS DIODE 36VWM 59.8VC P600
数据表
15KPA36A-B.pdf
交付服务
15KPA36A-B
内容 *
    15KPA36A-B 规格
    Package / CaseP600, Axial
    Power - Peak Pulse15000W (15kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 175°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageP600
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)40.2V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp59.8V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)36V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)252.5A